Kariéra

Atraktivní vedlejší výnos nebo jistý hlavní výnos

Také vy máte možnost tyto jedinečné a prokázané,vysoce účinné produkty od Young Living jako nezávislý distributor distribuovat. Obchodní možnost, která Vám nabízí skvělé šance, od atraktivního vedlejšího příjmu až k jistému hlavnímu přijmu.

Zapište se!

Tak se stanete Young Living distributorem – a ušetříte 24% u každé objednávky

1.Jděte na www.youngliving.com, zadejte , Europe- German/Englisch ve výběru řeči a klikněte vpravo nahoře na menu, registrace pro partnery.

2.Zde najdete bližší informace o 2 možnostech členství – jako nezávislý distributor nebo jednoduše zákazník.

3.Po kliknutí po nyní se stát členem, můžete si najít Vaši zemi a Váš požadovaný druh členství zadat.

4.Po přečtení a potvrzení distributorské dohody a obchodních podmínek (jen pro nezávislé distributory) následuje zadání sponsorského čísla-jako ( opět jen pro nezávislé distributory) enroller-ID. Zadejte do obou polí číslo 973388.

5.Poté zadejte Vaše uživatelské jméno, které si přejete, Passwort a PIN a zadejte Vaše kontaktní data.

Hotovo!

6.Nyní můžete Vaši objednávku odeslat.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————-
*Popisy na této webové straně slouži především k informacím. Produkty neslouží jako diagnóza, ošetření nebo prevence před nemocí.Při nemoci nebo zranění kontaktujte lékaře. Ze zákonných důvodů upozorňujeme, že naše produkty nejsou léky a v žádném případě nenahradí návštěvu u lékaře. Jen lékař dělá diagnosu a vypracuje pro Vás plán pro terapii. Domluvte se s Vaším lékařem, jestli můžete plod goji, Ningxia Red šťávu nebo oleje používat. Tyto popsané produkty na této webové stránce nejsou v Evropě ještě vědecky přezkoušené, osvědčené.