Tým

Young Living diamantoví distributoři

Dr.med. Gabriela Prakama Hauser je již více než 10 let úspěšná s Young Living esenciálními oleji a vybudovala evropský trh s Young Living. Je Young Living pionýrka v Evropě a zasloužila se hlavně o to, že před několika lety byla založena vlastní pobočka v Anglii.

Společně se svým partnerem Markusem Idlem dosáhla Gabriele Prakama Hauser v listopadu 2010 Status Diamantový distributor. Oba jsou po celém světě s Young Living na cestách a rádi Vám budou k dispozici při budování Vašeho obchodu.

 

Dr. Med . Gabriela Prakama Hauser

Narozena 1963 v St. Pölten, Rakousko. Medicinu studovala ve Vídni. Během cesty v USA v roce 2000 jsem se poprvé dotkla těchto nádherných olejů. Od té doby to byla má vize také všem lidem v Evropě Young Living zpřístupnit – a díky obrovskému zapojení mé stále rostoucí Young Living rodiny, se tato vize více a více stala skutečností.

 

 

 

Markus Idl

Narozen v čínském draku, v elementu ohně (alternativně: narozen 1976 ve Villachu, Rakousko)Diplom-Feng-Shui-poradce a Aura-Reading-specialista.

Měl jsem velmi namáhavý pracovní den a večer ješte jeden večerní termín přede mnou, když mi tenkrát bývalá zákaznice dala trošku máty peprné od Young Living na ochlazení mojí šíje. Měl jsem už nějaké zkušenosti s éterickými oleji, ale účinek tohoto produktu mě tenkrát velmi překvapil.

O rok později, koncem roku 2007, přišla má nynější partnerka, Dr. Gabriela Prakama Hauser do mého rodného města a přednášela o biblických olejích. Využil jsem první možnosti a byl jsem tak inspirován, že jsem o hodinu později navštívil i druhou přenášku. Krátce nato jsem startoval jako nezávislý distributor Young Living. Ani ne za tři roky – v listopadu 2010 – jsme se stali oba diamantovými distributory. Tak jsem dosáhl svojí finanční nezávislosti a mohu nyní další na této cestě podpořit.

Markus ID:Love
Tel: +43 660 52 61 992
E-Mail: idlove@a1.net
Partnernummer: 973388

 

Gabriela Müllerová

Narozena 12.5.1976 v Praze, České republice. Již dva roky ji a její rodinu doprovází tyto čisté esenciální oleje. Od té doby se její život velmi pozitivně změnil. “Můj život je plný lásky, radosti, zdraví a nových přátel, které s radostí na jejich životní cestě mohu doprovázet. Je to pro mě velké obohacení velice cenné informace a zkušenosti o esenciálních olejích Young Living předávat dále.”

E-mail: gabriela.mueller@gmx.at
Skype: gabinkan21

 

 

  • Hned si objednejte
    Přes naše partnerské číslo POSEL SVETLA 1454441 máte možnost Vaše Young Living produkty si ihned objednat.
    K nákupu na youngliving.com 

  • Downloads
    Užitečné informace o Young Living a Young Living produkty k downloaden.
    Young Living Downloads